Модернізація

   Наше підприємство надає послуги з модернізації котлів та котельної автоматики.   Для підвищення ККД існуючих котлів малої потужності, досягнення максимальної економії газу і зниження собівартості виробленої теплоенергії ми пропонуємо:

  • Замінити існуючу малоефективну автоматику на розроблену нами автоматику «БАРС», що забезпечує роботу котлів строго по режимній карті і погодного графіку, які закладаються в програму, виключаючи тим самим малі втрати, в тому числі і від «людського фактора»;

  • Замінити малоефективні пальники на блокові саморегулюючі з вихровим вогневим насадком пальники «ГГБ» нашого виробництва.

Модернізація автоматики

Модернізація пальників

Загальновідомо, що калорійність палива прийнято вважати за нижчою тепловою здатностю але не враховується, що в результаті горіння водень, що міститься в ньому, з'єднуючись з киснем повітря, утворює воду, яка

одразу ж перетворюється в газоподібний стан, тобто в пар, на що витрачається близько 10% від усієї кількості тепла, що виділяється при згорянні палива.   

   Так при спалюванні 1 м3 газу виділяється більше 1 кг. води, яка у вигляді пари разом з димовими газами, в яких її міститься більше 20% за об’ємом, йде в атмосферу. Це тепло вважається безнадійно втраченим і на практиці в розрахунках не враховується, але ж його можна утилізувати, застосувавши наш конденсаційний теплоутилизатор, отримавши при цьому, додатково безкоштовну теплову енергію!

    Її можна використовувати на:

  1. Підігрів мережевої води;

  2. Підігрів води для гарячого водопостачання, або ХВО;

  3. Підігрів повітря, що йде на горіння.

   У такому теплоутилізаторі з вихідних газів відбирається як фактичне тепло (т.зв. «явне»), так і приховане тепло, одержуване від конденсації водяної пари.

    Висока теплова ефективність цієї установки дозволить економити газ від 4% до 12%, в залежності від місцевих умов експлуатації котелень.

Наш принцип - енергоносії повинні використовуватися тільки на високоефективному обладнанні!

АТ ІЦ УКРГАЗТЕХНІКА

Енергозберігаючі технології

обладнання і автоматика

  • Подзвонити нам
  • Ми в Facebook
  • Наш канал на YouTube

© 2021 «УКРГАЗТЕХНІКА»

Україна, 61200, м.Харків,
пл. Конституції, 1, Палац Праці, 6 під'їзд,
5 пов. оф. 501. 
info@ugt.com.ua
Тел.          (057) 731-46-40
Тел.          (057) 719-15-62
Тел./факс  (057)730-06-67
Тел. моб.  (067) 540-03-04