top of page

Про компанію

    АТ «УКРГАЗТЕХНІКА» створено в 1991 році нині чинним президентом,

академіком, дійсним членом міжнародної академії наук IASHE Шафорост Іваном

Дмитровичем.

   Основними напрямками діяльності було вибрано:

  • Надання послуг з комплексного розв'язання проблем, що стоять перед

підприємствами в питаннях впровадження передових енергозберігаючих

технологій «під ключ», для досягнення істотної економії енергоресурсів,

підвищення безпечної експлуатації обладнання і зниження шкідливих викидів до

норм Євросоюзу;

  • Розробка і виробництво енергозберігаючого обладнання і автоматики.

  В даний час це передове, багатопрофільне підприємство, що за ці роки своєю плідною, творчою працею досягло певних успіхів у вирішенні поставлених завдань. Так за ці роки більш ніж на 2-х тисячах підприємств в різних галузях було створено або модернізовано і автоматизовано паливоспоживаюче обладнання, де досягли істотного зниження його споживання, іноді в два і більше рази.

   За ці роки розроблена, виготовлена та впроваджена величезна кількість різних систем автоматики, газових пальників, газових і електричних печей, котлів, рекуператорів, теплоутилізаторів та іншого енергозберігаючого обладнання.

  При комплексному вирішенні завдань впровадження енергозберігаючого обладнання або його модернізації, найчастіше доводилося повністю або частково міняти системи газопостачання і теплопостачання не тільки об'єктів, але й населених пунктів в цілому.

  У 2014 році ми з нашими колегами НТП «КОТЛОЕНЕРГОПРОМ» створили науково-технічне об'єднання «УКРГАЗТЕХНІКА-КОТЛОЕНЕРГОПРОМ» без створення окремої юридичної особи. Справжнім об'єднанням ми вирішили спільно використовувати наявні як виробничі потужності, висококваліфікований персонал, так і розробки високоефективного енергозберігаючого обладнання, автоматики та технології, підтверджені більш ніж 60-ма патентами і 25-ма засвідчення на винаходи. Все це свідчить про високий інтелектуальний потенціал нашого об'єднання, здатного вирішувати найскладніші і нестандартні завдання, які ставлять перед нами наші Замовники.

  За високу якість наданих послуг і продукції, що випускається, наше підприємство нагороджене десятками нагород різного ґатунку, в тому числі на Всеукраїнському конкурсі «Лідер паливно-енергетичного комплексу» стало його переможцем. Так само і на інших аналогічних конкурсах АТ ІЦ «УКРГАЗТЕХНІКА» отримала статус «Виробник кращих товарів», а продукція, що випускається, відзначена дипломами: «Кращий вітчизняний товар», «Вища проба», «Кращий енергозберігаючий проект» і багато інших.

 За випуск енергозберігаючого обладнання, що відповідає європейським стандартам, АТ ІЦ УКРГАЗТЕХНІКА присвоєно «Сертифікат якості EMRK (Брюсель, Бельгія).

Ivan Dmitrievich - avard.jpg
bottom of page